su kaçağı Üsküdar
su kaçağı Üsküdar

Su Kaçağı Üsküdar

Su Kaçağı Üsküdar

Su Kaçağı Üsküdar

Su kaçağı Üsküdar kış ayları su tesisatı sisteminde meydana gelen arızalanmalardan dolayı herkesin hayatını kabusa çevirmektedir.

Özellikle kış aylarında artan yağış, İstanbul’da alt yapı tesisatındaki yetersizliklerden dolayı birçok soruna neden olmaktadır.

Bu sorunların başında hiç tartışmasız su kaçağı sorunu gelmektedir. Su tesisatında kullanılan boruların düşük kalitede olmaları kısa süre içinde boruları aşındırarak su sızıntısına neden olmaktadır. Tesisat sisteminde biriken sular kısa süre içerisinde fayans aralarından ya da Üsküdar su kaçağı duvar diplerinden sızıntı yaparak bazı sorunlara yol açar. Su kaçağı sorunu çoğu kez de alt katınızda oturan komşunuzun evine su sızmasına neden olur.

Her yönüyle can sıkıcı olan su kaçağı sorunu erken müdahale edilmediği durumlarda binada daha fazla kalıcı hasara neden olabilmektedir. Tesisat sisteminde biriken sular, duvarlarda kabarma – şişme, ıslaklık, rutubet kokusu gibi sorunları ortaya çıkarmaktadır. Ayrıca muslukların su kaçağı Üsküdar hatta vananın bile kapalı olmasına rağmen su kaçağından dolayı su sayacınız hızla dönmeye devam eder. Bu da ay sonu gelecek olan su faturanızda kabarıklığa yol açar. 

su kaçağı Üsküdar

su kaçağı Üsküdar

Su kaçağının oluşmasını önlemek neredeyse imkansızdır. Ancak erken müdahale edip, işi profesyonellere bırakarak olası zararları en aza indirmek sizin elinizdedir.

Su kaçağı arızasını gidermede kullanılan eski usul teknikler oldukça ürkütücüdür. Çünkü eski usul yöntemlerle su kaçağı bulma işlemi zahmetli bir iştir. Ev ya da işyeriniz de meydana gelen su kaçağı sorununu bulmak için öncelikle boruların geçtiği yerler kırılır, kırma işlemi rastgele olduğundan çoğu zaman sağlam borularında kırılmasına sebep olurdu. Ayrıca yapılan onca kırma, dökme su kaçağı Üsküdar işleminin sizlere ekstra bir maliyeti olurdu.

Molozların atılması, kırılan yerlerin yeniden onarımı ve temizlenmesi hem binlerce TL para kaybına hem de haftalarca süren bir zaman kaybına yol açardı.

Su kaçağı bulmada yapılan bu işlemler günümüzde ilkel yöntemlerdir. Su kaçağı sorununu bulmada kullanılan ikinci bir yol da mevcuttur.
www.sukacagiuskudar.com/
Günümüz teknolojisinde bu işlem su kaçağı Üsküdar oldukça kolay bir hal aldı. Su kaçağı sorununu teknolojik cihazlarla noktasal olarak tespit etmek artık mümkündür.

Firmamızın su kaçağı bulmada kullandığı akustik dinleme ve kamera yardımıyla su kaçağı sorunu tek bir seramik bile kırılmadan görüntülenebilmektedir. Bu nedenle firmamız teknolojideki gelişmelerden yararlanarak, uzman ekip arkadaşları ile birlikte su kaçağı sorununuzu kırmadan noktasal olarak tespit edip, tek bir seramiğin altında da arızayı tamir ederler. Günümüzde su kaçağı bulma işlemi dakikalarca su kaçağı Üsküdar süren kolay bir işlemken, profesyonel olmayan tesisatçıları çağırıp da ekstradan para ve zaman kaybı yapmayınız. Firmamız, kendinden emin, yaptığı işlere ve alanında uzman ekip arkadaşlarına güvenerek sizlere sağlamış olduğu işlemler için garanti vermektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*