Su Kaçaklarının Noktasal Olarak Tespit Edilmesi

Gerek tesisatların eskimesine gerekse usta hatalarından çıkabilen tesisat kaçağı sorunları, kış aylarında ve hava değişimlerinde çok etkilenen su tesisat boruları, havaların soğuktan sıcağa geçişlerinde esneyerek çatlak ve patlamalara neden olması nedeniyle çekmeköy su kaçağı bulma problemleri yaşamanıza neden olabilmektedir.

Fakat mahalle tesisatçılarının yanlış uygulamaları ve buna bağlı olarak işin maliyeti ve zaman kaybı sanılandan fazla bir şekilde artmaktadır. Çünkü bu tarz işlemlerde kullanıcının ev ve ofislerinin oldukça az hasar alması, sektördeki firmaları birbirinden ayıran özelliklerin başında gelmektedir.

Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti 0216 642 5699

Sorun olan bölgelerin noktasal olarak tespit edilmesi ve buna ek olarak anında onarımının yapılması kesinlikle su kaçağı tespiti konusunda firmaları birbirinden ayıran en önemli unsurdur. Teknolojik yöntemleri kullanan firmalar ve sahip oldukları ekipmanlar sayesinde, akustik ses dinleme ve pimaş içlerini görüntülemeye yarayan mini robotlar sayesinde çekmeköy Su Kaçağı Tespiti olan bölge anında ortaya çıkarılabilmektedir.

Ses dinleme aygıtlarının oldukça faydası olmakla birlikte, ayrıca özel görüntüleme sistemleriyle de hata payının sıfır olduğu işlemler gerçekleştirilebilmektedir.

Su Kaçağı Bulma

Tüm su vanaları kapatılarak, basınçlı su verilen bir musluk yoluyla, kulaklığa bağlı özel cihaz sayesinde, sorunlu bölge farklı ses çıkaracak ve kendini noktasal olarak belli edecektir.

Bu konunun uzmanları sayesinde çok daha kısa sürede bulunabilecek su kaçakları için kesinlikle bu hakkında uzun yıllar sektör firmalarından destek almanız, sizlerin faydasına olacaktır.

Çünkü erken müdahale edilmediği takdirde, çökmeler ve rutubet olacağı gibi gözler görülür sıkıntıların yanı sıra pis bir koku yayılması da muhtemelen bir durumdur.

Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı tespiti ve onarımı çok daha teknik yöntemlerle çözüme kavuşturulmakta olup, eski yöntemlerle bir lavabo kaçağını bulmak için tüm lavabonun kırılmasına gerek kalmamaktadır.

Ersoylar Tesisat firması olarak yaptığı tüm işlere firma garantisi sunmaları sayesinde ileride aynı bölgeden çıkan su tesisat kaçaklarını bulma adına karşınızda muhatap bulabileceğiniz bir firmadan yardım olmuş olacaksınız. İstanbul’un her yerine servisi olan firmamız müşterilerinin memnuniyeti için akılcı ve pratik çözümler sunar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*