Su Kaçağı Çekmeköy İstanbul

Çekmeköy Su Kaçağı tespiti Su kaçakları artık günümüzün en büyük sorunlarından biridir.

Bunun en önemli nedeni çarpık yerleşme ve eskiyen binaların kalitesiz tesisatları dır.

Aşınma ile zamana bağlı ilerleyen bu sorunlar tesisatının içinde ilerleyerek alt ve üst komşularınıza kadar zarar verebilir. Bu kendi evinizden çok komşularınıza kadar uzanacak bir bela haline dönüşecektir.

Bir diğer görmezden gelinen sorun ise ara ara oluşan su sızıntıları dır.

cekmekoy-su-tesisatci

Önemsenmeyen bu sıkıntılar zamanla şiddetlenerek aralıksız hale gelecektir. Bu da müdahale süresi geciktikçe sorunların daha karmaşık hale gelmesine neden olacaktır.

Erken müdahale her işte olduğu gibi su tesisatlarında da daha az masraf ve sıkıntı yaşamanıza neden olacaktır.

Su kaçağı bulma işlemi sanılanın aksine eski klasik yöntemlerin geride kalması nedeniyle oldukça kolay bir yöntem haline gelmiştir. Teknolojik gelişmelerden alakasız,  tecrübelerine dayanarak kullandıkları bu yöntemler sizlere maddi ve vakit olarak ciddi zararlar sağlayacaktır.

Süpersonik dinleme cihazları ile yerin altında dahil olsa dinleme yapma şansı %100 sonuçlarla mümkündür.
Masraftan kaçınılmak için kullanılmış kaliteli tesisatlar artık günümüzün hortlamış bir şekilde gün yüzüne çıkmış bir gerçeğidir.

makina-ile-su-kacagi-bulma

Su kaçağı bulma konusunda teknolojiyi takip edememiş firmalar, bu işlemi çok daha zorlu şekilde onarımı yapmaya itmiştir.

Tesisat borusu geçen bölgeleri kırma gibi ilkel yöntemlerin geride kaldığını unutmayınız. Termal kameralar, dinleme aygıtları ve buna benzer gelişmiş birçok cihaz yeni su tesisatçılığının dinamik ekipmanlarıdır.

Gerekli eğitimleri almış personeller sayesinde problemlerin üstesinden tahmin edeceğinizden kısa sürede gelinerek vakit kaybı yaşamanızın önüne geçilecektir.

Çekmeköy su kaçağı bulma hizmeti Ersoylar Tesisat güvencesiyle firmamız tarafından mümkün olan ne kısa sürede servis ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilecektir. Tek yapmanız gereken irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşmak ve Çekmeköy ilçesi için vereceğiniz adrese randevu almak olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*