su kaçağı Maltepe
su kaçağı Maltepe

Su Kaçağı Maltepe

Su Kaçağı Maltepe

Su Kaçağı Maltepe

Su kaçağı Maltepe su tesisatı sisteminde gerek bilinçsizce yaptığımız davranışlar gerek elde olmayan sebeplerden dolayı meydana gelen birtakım sorunlar vardır. Su tesisatı sisteminde meydana gelen bu sorunların başında elde olmayan sebeplerden dolayı ortaya çıkan ve oldukça meşakkatli bir işlem olan su kaçağı sorunudur.

Su kaçağı sorununda en korkutucu olan kısım ise su kaçağı bulmada eskilerin kullandığı tekniklerdir. Eskiden su kaçağı bulma işlemi elde olmayan teknolojik cihazlar nedeniyle su kaçağı Maltepe kırılarak yapılan bir işlemdi. Su tesisatı sistemindeki boruların üstü genel olarak kapalı olduğundan patlayan boruya ulaşmak için de üzeri beton ya da fayanslarla kapalı olan yerler kırılır ve ardından arızalı olan boru tespit edilirdi. Gelişigüzel yapılan bu kırma işleminin sonunda birçok sağlam boruda kırılır ve sizlere ek masraflar çıkardı. Ayrıca kırılan fayans ve betonların molozlarını atmak, yeniden onarmak ve temizliğini yapmak haftalarca sizi eve tıkardı.

su kaçağı Maltepe

Neyse ki günümüz bilimi her geçen gün insan hayatını kolaylaştıracak yeni buluşlara imza atmaktadırlar. Bu buluşların en önemlilerinden biri de su tesisatçıları için üretilen akustik dinleme adlı cihazdır. Akustik dinleme adı verilen cihaz, su sesine karşı duyarlı su kaçağı Maltepe hale getirilmiştir. Bu nedenle su kaçağı sorununu tek bir seramiğinizi dahi kırmadan noktasal olarak tespit etmektedir.

Firmamız, kullandığı akustik dinleme ve termal kamera ile su kaçağı sorununuzu kırmaya gerek kalmadan noktasal olarak tespit eder ve kaçak olan boruyu görüntüler.

Bu nedenle eski yöntemlerde olduğu gibi tespit işleminde herhangi bir yer kırılmaz, su kaçağı sorunu tek bir seramiğin altında tespit edilir ve arızası giderilir.

Eskiden su kaçağı sorunu için harcadığınız para ve zamanda sizlere kâr kalır.

su kaçağı Maltepe

Ayrıca su kaçağı sorunundan kaynaklı her ay evinize gelen fazladan su faturasından da kurtulmuş olursunuz.

Su kaçağı sorununda sıkça görünen sonuçlardan biri de komşunun evine su sızıntısı yapmasıdır. Duvarlarda biriken sular alt katta oturan komşunuzun evine su kaçağı Maltepe damlayacağından erken müdahale etmeniz ve profesyonel yardım almanız oldukça önemlidir.

Kırmadan dökmeden, su kaçağı bulma işlemi yaptırmak istiyorsanız ve profesyonel olmayan tesisatçılara paranızı ve zamanınızı kaptırmak istemiyorsanız derhal firmamızla iletişime geçiniz.

Firmamız teknolojideki gelişmelere hızla ayak uyduran işinin ehli ekip arkadaşları ile birlikte sizlere %100 garanti verir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*