İstanbul Çekmeköy Pimaş Açma Kırmadan Robotla

Çekmeköy İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan ilçelerimizden birisidir. Tıkalı pimaş açma için açıcılar ve eskilerden kalma yöntemler, kulaktan kulağa dolaşan doğru veya yanlış yöntemler ile uğraşıp hem vakit kaybı hem de sinir harbi yaşamanıza hiçbir gerekçe bulunmamaktadır.cekmekoy-klozet-acma

 

Kameralı robotla tıkanıklık açma, Gelişmiş cihazlar sayesinde, yüksek konfor ve kaliteyi sizlerin hizmetine sunmaktayız.  Robotlar sayesinde tıkanık olan bölgede cisim ne olursa olsun parçalayarak veya çıkararak tıkanıklık problemini ortadan kaldıracaktır.

Kırıp, dökerek pimaş açma işlemi acemi kişilerce günümüzde halen uygulanmaktadır.

Eski usul kanal açma yerine günümüzde kameralı robotla tıkanıklık açma kırmaya dökmeye gerek kalmadan tıkalı pimaş açma yöntemidir.cekmekoy-su-tesisatcisi

Tuvalet tıkanıklığı, banyo gideri, lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, binalarda ortak kullanılan ana pimaş tıkanıklığı, logar tespiti, kanal açma gibi içinden çıkılması güç problemler için bize ulaşın kaliteli hizmet alın.

Kameralı Robotlu kullanarak çözüm yoluna giden firmamız, kalıcı ve mutlak çözümü en kısa sürede sizlere ulaştırır.

cekmekoy-gider-acmaTeknolojinin hayatımızın hemen hemen her alanında kolaylık sağladığını düşünürsek tesisat sektöründeki gelişmeleri abartmış olmayız. Kameralar, robotlar, özel aparatlarla eski usul tespitlerden tamamen uzak olmaktadır.

Ersoylar tesisat son sistem ekipmanlara sahip olmakla beraber profesyonel ekipleri ile 20 yıllık deneyimiyle kaliteli hizmet sunmaktadır.

060ASPUB63612Firmamız İstanbul’un bütün ilçelerine, semtlerine ve Çekmeköy ilçemize, tam donanımlı araçları, deneyimli ekipleri ve ekipmanlarıyla haftanın 7/24 saat hizmet sunmaktadır.

Çekmeköy Pimaş Açma Servisi Kırmadan Su Gideri Açma

Alemdağ mahallesi, Aydınlar mahallesi, Çamlık mahallesi, Cumhuriyet mahallesi, Ekşioğlu mahallesi, Çatal meşe mahallesi, Güngören mahallesi, Kirazlı dere mahallesi, Hamidiye mahallesi, Mehmet Akif mahallesi, Merkez mahallesi, Ömerli mahallesi, Mimar Sinan mahallesi, Nişan tepe mahallesi, Sıra pınar mahallesi, Sultançiftliği mahallesi, Soğuk pınar mahallesi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*