Hamidiye Tıkanıklık Açma

Hamidiye tıkanıklık açma gider temizliği kırmadan dökmeden tıkanıklık işlemlerini yapan yetkili su tesisatçı firmasıyız.

Kullanmış olduğunuz su tesisatlarının içlerine kireçlenme veya yabancı cisim kaçması sonucu tıkanıklık problemleri yaşanabilir.

Bu tıkanıklık problemleri su baskını su faturalarının yüksek gelmesi rutubet pis bir koku eşyalarınızın yıpranması gibi hem bütçenizin hemde sağlığınızı riske atacak sorunlar yaratabilir.

Tuvalet banyo mutfak lavabo klozet tüm daire içi donanım tesisatı bahçe sokak ofis büro iş yeri mağaza fabrika dükkan gibi tüm su tesisat alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunmaktayız.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir.  Bakım onarım esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Hamidiye Tıkanıklık Açma Kırmadan Tıkanıklık Tespit

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Kullandığımız termal görüş kameraları akustik ses dinleme cihazları ve tesisatçı ustalarımızın çalışmaları ile tüm tıkanıklıklar kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit edilmektedir.

En uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet almak için doğru adrestesiniz. Yapacağımız çalışma ve almak istediğiniz hizmete göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*