Aydınlar Mahallesi Petek Temizleme

Aydınlar Mahallesi Petek Temizleme olarak tüm marka kombi ve peteklerinizin kışlık bakımı yapılır. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız la ve özel petek temizleme makinelerimizle hizmetinizdeyiz.

Aydınlar Mahallesi Petek Temizleme ile Kombi Bakımı

Kombi ve petekleriniz her sene periyodik bakım istemektedir. Bu bakımların bir çok getirisi vardır.

Örneğin bakımı ve temizliği yapılan kombi ve petekler:

  • Kullanım ömrü uzar,
  • Daha az enerji harcar,
  • Faturalara olumlu yönde yansır,
  • Ve kombinin tüm sarf malzemelerini kirden ve pastan korur

Kombi ve petekler kışları yoğun bir şekilde kullanıldıktan sonra yaz ayları neredeyse hiç kullanılmaz. Buna bağlı olarak petek içlerinde bekleyen su zamanla paslanmaya başlar.

Havaların soğumasıyla tekrar kullanılmaya başlanan kombi ler petekleri ısıtmak için petek içlerinde ki suyu devir dayımla kendine çekerek ısıtır. Ve ısınan suyu tekrar peteklere yollar.

Fakat petek içlerinde ki paslı su kombiye giderek kombi sarf malzemelerine ve kombi pompasına vede rezidansına yapışarak zamanla bozulmasına yol açar.

Bu durum kombi nin çalışmasına rağmen peteklerin ısınmamasına neden olur. Petek içlerinde ki pas peteklerinde tıkanmasına ve delinmesine yol açarak siz değerli kullanıcılara maddi zarar olarak geri döner.

Aydınlar Mahallesi Petek Temizleme olarak sizi bu tür masraflardan kurtarmak için tüm kombi ve peteklerinizi temizliyoruz.

Alanında deneyimli çalışma arkadaşlarımızla ve son teknolojiye sahip petek temizleme makinelerimizle peteklerinizi özel kimyasallarla yıkıyor kombinizin bakım ve onarımını yapıyoruz.

Sizde kış gelmeden kombi ve peteklerinizin bakımını yaptırmak istiyorsanız lütfen bizi arayın…

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*